Palermói tenisztorna - Stollár Fanny két szettben kikapott
... mérkőzésen.
Stollár vasárnap kikapott a selejtező második fordulójában, kedde...
2019-07-25 22:19:10
Római tenisztorna - Babos nem bírt Garciával
... Australian Open-bajnok duó erőnyerőként a 16 között kapcsolódik be a küzdelmekbe, első ellenfelük a hazai közönség előtt szereplő Sara Errani és Martina Trevisan lesz. Babos egyesben éppen Erranit búcsúztatta az első fordulóban.
Eredmény (a WTA honlapja alapján):
nők, 3,35 millió dollár (884 millió forint) összdíjazás:
------------------------------------ -----------...
2018-05-16 12:41:48
Miami tenisztorna - Babos a nyolcaddöntőben
...
A világranglistán 49. magyar játékos ellenfele a WTA-rangsor 104. helyén áll és előzőleg a tizennegyedikként kiemelt olasz Sara Erranit búcsúztatta. Babos is bravúrral nyert a 64 között: szetthátrányból fordítva verte a ranglistán 14. cseh Karolina Pliskovát.
A vasárnapi csatában a 22 éves magyar teniszező 2:2 után 5:2-re meglépett, négy esztendővel fiatalabb ellenfele a...
2016-03-27 18:42:09
Budapesti tenisztorna - Czink főtáblás, Marosi kiesett
... és Arn Gréta alanyi jogon, Lukács Vanda, Habler Henrietta, Borsányi Csilla szabadkártyával, Czink pedig a selejtezőből került az elitmezőnybe.
A tornán az első helyen az olasz Sara Erranit emelték ki, a verseny hétfőn 11 órától folytatódik.
Eredmények:
selejtező, 2. forduló:
----------------------Czink-Tabak (szlovák) 6:2, 6:2Amanmuradova (üzbég)-Marosi 6:1, 1...
2012-04-29 15:42:56
1
Címkék: Stollár Fanny, Australian Open-bajnok, Sara Errani, Martina Trevisan, Sara Erranit, Karolina Pliskovát, Lukács Vanda, Habler Henrietta, Borsányi Csilla, selejtező második, hazai közönség, első fordulóban, tizennegyedikként kiemelt, vasárnapi csatában, selejtezőből került, első helyen, olasz Sara, verseny hétfőn, nyolcaddöntőben, szetthátrányból, szabadkártyával, világranglistán, selejtezőből, fordulójában, elitmezőnybe, erőnyerőként, amanmuradova, küzdelmekbe, esztendővel, tenisztorna, búcsúztatta, összdíjazás, kapcsolódik, folytatódik, eredmények, mérkőzésen, australian, fordulóban, ellenfelük, ranglistán, teniszező, ellenfele, budapesti, henrietta, selejtező, fiatalabb, meglépett, pliskovát, vasárnapi, garciával, bravúrral, főtáblás, kikapott, szereplő, eredmény, borsányi, palermói, trevisan, szettben, vasárnap, egyesben, honlapja, közönség, karolina, csatában, előzőleg, fordítva, stollár, forduló, kiemelt, kiesett,